
Диск зчеплення TOYOTA AVENSIS 2.0-2.0VVTI 97-03 (Вир-во AISIN)
2 550 ₴
- В наявності
- Код: 6900648173
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення TOYOTA AVENSIS 2.0-2.0VVTI 97-03 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DT-100V, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x50мм., орієнтовна вага - 1,06500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DT-100V |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corona, Camry, MR2, Avensis, Celica, Carina, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.06500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴
