
Диск зчеплення TOYOTA YARIS 1.3-1.3 16V 99-05 (Вир-во AISIN)
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 6900648174
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення TOYOTA YARIS 1.3-1.3 16V 99-05 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DT-123V, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 225x240x40мм., орієнтовна вага - 0,91800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DT-123V |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Starlet, Paseo, Corolla, MR2, Charmant, Yaris, Celica, Carina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.91800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴
