
Диск зчеплення TOYOTA COROLLA, AVENSIS 1.6-1.8 07-(Вир-во AISIN)
6 190 ₴
- В наявності
- Код: 6900648183
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення TOYOTA COROLLA, AVENSIS 1.6-1.8 07-(Вир-во AISIN)
Номер деталі DTX-192, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x40мм., орієнтовна вага - 1,22100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DTX-192 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Verso, Auris, Avensis, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22100 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 190 ₴
