
Диск зчеплення MAZDA 323, 626 1.6TD-1.8 16V-2.0 83-99 (Вир-во AISIN)
2 760 ₴
- В наявності
- Код: 6900648188
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск зчеплення MAZDA 323, 626 1.6TD-1.8 16V-2.0 83-99 (Вир-во AISIN)
Номер деталі DZ-030, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x40мм., орієнтовна вага - 1,08800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DZ-030 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, 626, Rocsta, Premacy, MPV, 323, Carens, MX-6, Clarus, Sportage, Xedos, 929 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.08800 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴
