
Маточина колеса MITSUBISHI PAJERO II 91 - передн. міст (Вир-во AISIN)
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 6900648195
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина колеса MITSUBISHI PAJERO II 91 - передн. міст (Вир-во AISIN)
Номер деталі FHM-003, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 125x125x70мм., орієнтовна вага - 1,45000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FHM-003 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 70 мм |
| Кількість зубів | 28 |
| Внутрішній діаметр | 31.326 мм |
| Внутрішній діаметр під вал | 28.786 мм |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.45000 кг |
| Довжина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴
