
Зчеплення MITSUBISHI LANCER IV 1.5 88-92, 1.3-1.6 03- (Вир-во AISIN)
5 230 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900648210
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зчеплення MITSUBISHI LANCER IV 1.5 88-92, 1.3-1.6 03- (Вир-во AISIN)
Номер деталі KM-008, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x70мм., орієнтовна вага - 5,27000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KM-008 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Galant, Cordia, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.27000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 230 ₴/комплект
