Зчеплення NISSAN VANETTE, SERENA 2.0-2.3 D 92- (Вир-во AISIN)
Номер деталі KN-085, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x280x70мм., орієнтовна вага - 4,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KN-085 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Serena, Bluebird, Vanette |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.90000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

