
Зчеплення NISSAN MICRA, NOTE 1.4 16V 03- (Вир-во AISIN)
5 800 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900648238
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зчеплення NISSAN MICRA, NOTE 1.4 16V 03- (Вир-во AISIN)
Номер деталі KN-172R, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x280x70мм., орієнтовна вага - 3,98000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KN-172R |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.98000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴/комплект
