
Зчеплення SUZUKI SWIFT III 1.3 05-(старий номер KT-330) (Вир-во AISIN)
7 310 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900648272
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зчеплення SUZUKI SWIFT III 1.3 05-(старий номер KT-330) (Вир-во AISIN)
Номер деталі KT-330, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x280x70мм., орієнтовна вага - 3,80000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | KT-330 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴/комплект
