
Циліндр зчеплення головний HONDA CIVIC V-VI 1,3-1,5-1,6 16V 91- (Вир-во AISIN)
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 6900648283
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчеплення головний HONDA CIVIC V-VI 1,3-1,5-1,6 16V 91- (Вир-во AISIN)
Номер деталі QH-002, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x230x80мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | QH-002 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CRX, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴
