
Циліндр зчеплення головний NISSAN TERRANO II 2,4i 12V 93-96 (Вир-во AISIN)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900648285
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Циліндр зчеплення головний NISSAN TERRANO II 2,4i 12V 93-96 (Вир-во AISIN)
Номер деталі QN-028, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x230x130мм., орієнтовна вага - 0,62000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | QN-028 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
