
Насос водяний (Вир-во AISIN)
2 160 ₴
- В наявності
- Код: 6900648292
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPF-006, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x140мм., орієнтовна вага - 1,69000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPF-006 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, WRX, Legacy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.69000 кг |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴
