
Насос водяний (Вир-во AISIN)
2 980 ₴
- В наявності
- Код: 6900648298
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPH-054, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x190x130мм., орієнтовна вага - 1,13900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPH-054 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Civic, Accord, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.13900 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴
