
Насос водяний (Вир-во AISIN)
2 490 ₴
- В наявності
- Код: 6900648305
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPM-029, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x200x160мм., орієнтовна вага - 2,15500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPM-029 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, L400, H 1, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.15500 кг |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴
