
Насос водяний (Вир-во AISIN)
2 510 ₴
- В наявності
- Код: 6900648308
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPM-037V, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x188x137мм., орієнтовна вага - 1,36000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPM-037V |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Galant |
| Ширина | 188 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.36000 кг |
| Висота | 137 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴
