
Насос водяний (Вир-во AISIN)
3 140 ₴
- В наявності
- Код: 6900648311
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPM-068V, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x240x170мм., орієнтовна вага - 2,29900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPM-068V |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.29900 кг |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 140 ₴
