Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPN-003, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x123x110мм., орієнтовна вага - 0,65700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPN-003 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Sunny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65700 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴

