Насос водяний (Вир-во AISIN)
Номер деталі WPT-010, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x180x130мм., орієнтовна вага - 0,94800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPT-010 |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry, Avensis, RAV4, Picnic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.94800 кг |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴

