Підшипник маточини передньої (вир-во Mobis)
Номер деталі 0K20133047, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x95x60мм., орієнтовна вага - 0,70800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0K20133047 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Ширина | 95 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-5, Sephia, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70800 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

