
Ланцюг розподільних валів (вир-во Mobis)
2 570 ₴
- В наявності
- Код: 6900649280
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг розподільних валів (вир-во Mobis)
Номер деталі 243512A001, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x120x30мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Код запчастини | 243512A001 |
| Марка | Kia |
| Сумісність | KIA, HYUNDAI, |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴
