
Ролик натягувача приводного ременя HYUNDAI/KIA CARNIVAL, TERRACAN, BONGO (вир-во Mobis)
4 690 ₴
- В наявності
- Код: 6900649381
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натягувача приводного ременя HYUNDAI/KIA CARNIVAL, TERRACAN, BONGO (вир-во Mobis)
Номер деталі 252814X100, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x120x100мм., орієнтовна вага - 0,98200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 252814X100 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.98200 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 690 ₴
