
Важіль передній верхній правий Actyon (Sports 2012), Kyron, Rexton (вир-во SsangYong)
5 270 ₴
- В наявності
- Код: 6900649502
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль передній верхній правий Actyon (Sports 2012), Kyron, Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 4440209011, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x340x80мм., орієнтовна вага - 1,99000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4440209011 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.99000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 270 ₴
