
Важіль задньої підвіски верхній лівий Hyundai Grandeur/Kia Magentis -05/Sonata -04 (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900649675
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Важіль задньої підвіски верхній лівий Hyundai Grandeur/Kia Magentis -05/Sonata -04 (вир-во Mobis)
Номер деталі 5511038601, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x70мм., орієнтовна вага - 1,58000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5511038601 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.58000 кг |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
