
Опора двигуна ліва Kia Rio 05-06/Hyundai Accent/verna 06- (вир-во Mobis)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900651338
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опора двигуна ліва Kia Rio 05-06/Hyundai Accent/verna 06- (вир-во Mobis)
Номер деталі 218301G000, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x200x130мм., орієнтовна вага - 2,53000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 218301G000 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.53000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
