
Модуль вакууму Rodius, Kyron, Actyon (Sports), Rexton (вир-во SsangYong)
5 280 ₴
- В наявності
- Код: 6900652054
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль вакууму Rodius, Kyron, Actyon (Sports), Rexton (вир-во SsangYong)
Номер деталі 6655403897, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x50мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6655403897 |
| Виробник | Ssang Yong |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 280 ₴
