
Насос водяний (Вир-во AISIN). Заміна позиції WPT-109
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 6900654836
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний (Вир-во AISIN). Заміна позиції WPT-109
Номер деталі WPT-166V, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x230x140мм., орієнтовна вага - 2,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WPT-166V |
| Виробник | Aisin |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Довжина | 160 мм |
| Сумісність з моделлю | 4Runner, Land Cruiser, Prado, HiAce, Hilux, Dyna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.45000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 750 ₴
