
Опора кульова TOYOTA CAMRY нижн. (вир-во GMB)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900663547
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова TOYOTA CAMRY нижн. (вир-во GMB)
Номер деталі 0101-0110, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x110x75мм., орієнтовна вага - 0,51500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0101-0110 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Corona, Charmant, Celica, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
