
Опора кульова NISSAN SUNNY нижн. (вир-во GMB)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900663614
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова NISSAN SUNNY нижн. (вир-во GMB)
Номер деталі 0102-0160, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x160x80мм., орієнтовна вага - 0,59500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0102-0160 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Нижня |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sunny, Cherry, Prairie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
