
Опора кульова DAEWOO NUBIRA нижн. (вир-во GMB)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900663736
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова DAEWOO NUBIRA нижн. (вир-во GMB)
Номер деталі 0112-0020, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x160x50мм., орієнтовна вага - 0,67200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0112-0020 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Верхня |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
