
Накінечник тяги керма TOYOTA YARIS зовніш. лів. (вир-во GMB)
470 ₴
- В наявності
- Код: 6900663967
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма TOYOTA YARIS зовніш. лів. (вир-во GMB)
Номер деталі 0701-0812, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x200x50мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0701-0812 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Yaris Verso, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
