
Накінечник тяги керма SUZUKI GRAND VITARA SE420 лів. (вир-во GMB)
650 ₴
- В наявності
- Код: 6900664217
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма SUZUKI GRAND VITARA SE420 лів. (вир-во GMB)
Номер деталі 0708-0662, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x250x50мм., орієнтовна вага - 0,73000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0708-0662 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73000 кг |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
