
Тяга керма TOYOTA CAMRY (вир-во GMB)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900664300
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма TOYOTA CAMRY (вир-во GMB)
Номер деталі 0801-0700, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x350x50мм., орієнтовна вага - 0,68200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0801-0700 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68200 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
