
Стійка стаб. TOYOTA CORONA передн. лів. (вир-во GMB)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900664486
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. TOYOTA CORONA передн. лів. (вир-во GMB)
Номер деталі 1001-0202, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x125x50мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1001-0202 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
