
Стійка стаб. MITSUBISHI LANCER передн. прав. (вир-во GMB)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900664520
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. MITSUBISHI LANCER передн. прав. (вир-во GMB)
Номер деталі 1004-0351, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x120x50мм., орієнтовна вага - 0,24200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1004-0351 |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24200 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
