Фільтр повітряний NISSAN (вир-во ASHIKA)
Номер деталі 20-01-144, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x190x40мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-144 |
| Стан | Новий |
| Виробник | ASHIKA |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 370Z, G, 350Z |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

