
Втулки стаб. FORD ESCORT, FIESTA, ORION (-95) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
230 ₴
- В наявності
- Код: 6900675146
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. FORD ESCORT, FIESTA, ORION (-95) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 18876, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 38x40x30мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18876 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Escort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴
