
Накінечник рульової тяги BMW 3(E36) 90-03 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
780 ₴
- В наявності
- Код: 6900675151
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги BMW 3(E36) 90-03 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 6625, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x220x60мм., орієнтовна вага - 0,64700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6625 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64700 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
