
Накінечник тяги керма. BMW 3 (E36) 90- (Вир-во Febi)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900675152
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. BMW 3 (E36) 90- (Вир-во Febi)
Номер деталі 6641, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x80мм., орієнтовна вага - 0,69500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6641 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
