Накінечник тяги керма. MB W210 передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11959, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x65мм., орієнтовна вага - 0,56500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11959 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56500 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

