
Накінечник тяги керма. MB W210 передн. прав.. (Вир-во Febi)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6900675162
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. MB W210 передн. прав.. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11960, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x65мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11960 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
