
Накінечник тяги керма. FORD SIERRA, ESCORT, SCORPIO (85-94) прав. (Вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900675166
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. FORD SIERRA, ESCORT, SCORPIO (85-94) прав. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6301, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6301 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
