
Накінечник тяги керма. FORD TRANSIT2.0 DI, 2.2 TDCI 00 - передн. (Вир-во Febi)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900675175
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. FORD TRANSIT2.0 DI, 2.2 TDCI 00 - передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22406, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 0,49500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22406 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit Tourneo, Transit |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.49500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
