
Накінечник тяги керма. OPEL CORSA A, B, C 82 - передн. (Вир-во Febi)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900675176
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. OPEL CORSA A, B, C 82 - передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2625, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x35мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2625 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
