
Накінечник тяги керма. OPEL VECTRA (88-95) зовніш. лев. (Вир-во Febi)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6900675177
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. OPEL VECTRA (88-95) зовніш. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 5201, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5201 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
