Накінечник тяги керма. OPEL OMEGA (87-93) зовніш. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6194, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x270x80мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6194 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

