
Накінечник тяги керма. VW T4 правий. (Вир-во Febi)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900675218
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. VW T4 правий. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10583, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,45500кг.
Примечание: Chass. 70-S-002 792 - Chass. 70-T-199 999.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10583 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45500 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
