
Опора кульова MB W202, W210 (97-03, 03-) передн. (Вир-во Febi)
710 ₴
- В наявності
- Код: 6900675226
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB W202, W210 (97-03, 03-) передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 1433, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,58700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1433 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58700 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
