Опора кульова FORD TRANSIT1.8 16V-2.4 TDCI 00-(Вир-во Febi)
Номер деталі 21999, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,62500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21999 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип важеля | Контрольний |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | Зі стопорним кільцем |
| Сумісність з моделлю | Tourneo Connect, Transit, Transit Custom, Transit Connect, Transit Tourneo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

