
Опора кульова OPEL ASCONA C, ASTRA F, VECTRA A 81-05 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
550 ₴
- В наявності
- Код: 6900675232
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова OPEL ASCONA C, ASTRA F, VECTRA A 81-05 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5170, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5170 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
