
Опора кульова VW TRANSPORTER III 79-92 перед. міст (Вир-во FEBI)
700 ₴
- В наявності
- Код: 6900675240
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW TRANSPORTER III 79-92 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2107, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x65мм., орієнтовна вага - 0,70100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2107 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70100 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
